Rynek zakładów bukmacherskich został mocno ograniczony przez ustawę hazardową i z tego powodu wiele wielkich firm musiało się z niego wynieść. Na początku było niewiele firm, które przyjmowały zakłady, lecz aktualnie jest ich coraz więcej. Jedną z nowszych jest BetFan, który to dostał zgodę Ministra Finansów w październiku 2018 roku.

BetFan Kod Promocyjny

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod BetFan:LEGBUK
Zakłady: Ekskluzywna oferta: bonus 1 000 PLN
Bez Depozytu: Ekskluzywna oferta: 20 PLN za darmo
Mobile:Wypłata w 15 minut, Bezpłatne transmisje i specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

Nowa firma, która dopiero co wchodzi na rynek zakładów musi zachęcić swoich klientów do rejestracji na ich stronie. W tym celu została przygotowana odpowiednia promocja, której warunki zostaną przedstawione poniżej.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to najciekawsze kategorie produktów tego nowego bukmachera. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie powinny zaspokoic potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. Dla bardziej wymagających  dochodzą jeszcze, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

✅

BetFan  w taki sposób przedstawia swoją ofertę: “Powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie! Chcemy być jak kumpel! Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – Gracze i Fani jesteście największym dobrem, dlatego damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych promocji! Pamiętaj: NIE GRASZ, NIE WYGRASZ!

Na początek coś o bonusach i promocjach w Betfan:

MEGAPAKIET CZYLI BONUS NA START

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W naszym słowniku nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę!

 1. Wpłacasz kasę

Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł. Grasz za jej równowartość (min 2 kupony z kursem AKO 2,0)

2. Dostajesz bonus

Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat (10% od pierwszej – maksymalnie 150zł, 8% od drugiej

– maksymalnie 100zł, 5% od trzeciej – maksymalnie 50zł)

3. Obracasz bonus

Pięciokrotnie obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0)

4. Powiększamy wygraną

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

Warunki bonusu”

Przy dokonaniu trzech (3) pierwszych wpłat na BetKonto, Klient otrzyma trzykrotnie „bonusy
do gry”. Wartość „bonusu do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 150 PLN (Klient otrzyma 150 PLN przy wpłacie 1500 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny  „bonus do gry” 150 PLN). Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł; Wartość „bonusu do gry” od drugiej wpłaty wynosi 8%. Maksymalny „bonus do gry” od drugiej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1250 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota drugiej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;
Wartość „bonusu do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 5%. Maksymalny „bonus do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 50 PLN (Klient otrzyma 50 PLN przy wpłacie 1000 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 50 PLN). Minimalna kwota trzeciej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł.

Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w § 3.6. uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i wyniesie 3000 PLN), przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej („Nagroda”).

Po dokonaniu każdej z trzech (3) pierwszych wpłat do depozytu, przyznana kwota „bonusu do gry” pozostaje nieaktywna. W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty do depozytu, zawierając minimum 2 odmienne kupony SOLO lub AKO, każdy o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2,00. W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty do depozytu, należy także spełnić warunki obrotowe, o których mowa w § 3.6. dotyczące „bonusu do gry” przyznanego po pierwszej wpłacie do depozytu (w przypadku drugiego „bonusu do gry”) oraz po drugiej wpłacie do depozytu (w przypadku trzeciego „bonusu do gry”).

BEZ PODATKU DO 20% EKSTRA

Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

 1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.

2. 14% więcej

Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, zmieniamy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. Graj lub walcz o więcej

Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!

4. Nowy kupon

Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

RADAR 365

Radar365. Brzmi tajemniczo, prawda? Już wyjaśniamy. Nasz radar będzie poszukiwać dla Was najlepszych promocji każdego dnia. Z pewnością nie raz Was zaskoczymy. Wpadajcie do nas codziennie i grajcie!

 1. Rozpoznanie

Wchodzisz na naszą stronę i sprawdzasz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pamiętaj że codziennie czeka na Ciebie nowa promocja!

2. Atak

Korzystasz z promocji. Grasz, działasz – tak po prostu!

3. Nagroda

Jeżeli spełnisz warunki promocji, otrzymujesz od nas bonus.

4. Zgrupowanie

Nowy dzień, więc pora zgrupować siły na kolejną promocję!

ROZRYWKA W BETFAN

Zakłady bukmacherskie BetFan, które ustanowiły rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia (do dziś nie pobity!) w zakładce ROZRYWKA, zamieszczają ofertę własnych, dziwnych i niespotykanych nigdzie indziej zakładów wzajemnych.

Oferta rozrywki podzielona jest na kategorie:

 1. Media
 2. Polityka
 3. Show-biznes
 4. Ekonomia
 5. Wokół sportu
 6. Pogoda

MEDIA W BETFAN

Pierwszą kategiorią w dziale Rozrywka są MEDIA. Znajdziemy tam takie oferty na zakłady bukmacherskie jak:

Agent gwiazdy TVN – Kto jest agentem

Jesteś spostrzegawczy? Umiesz dostrzec pokerowe zachowania i zagrywki ludzi? Takie zdolności mogą Ci pomóc we wskazaniu Agenta w programie “Agent gwiazdy” . Uczestnicy próbują wykonywać zadania i zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Jednak gdzieś tam agent niezauważalnie wykorzystuje nieuwagę swoich kolegów i przeszkadza im na każdym kroku. Może widzisz te nienaturalne zachowania Agenta? Może Twoje instynkty detektywistyczne pozwalają Ci dostrzec to czego nie widzą inni. Może wiesz kto jest agentem?

 • Kolejne szczenię opuszcza norę WIELKIEGO BRATA
  Big Brother – kto opuści Dom Wielkiego Brata
 • Joanna Mazur faworytką “Tańca z gwiazdami”?
  Taniec z Gwiazdami – Zwycięzca
 • Zwycięzca konkursu = ulubieniec telewidzów?
  Czy zwycięzca konkursu będzie również zwycięzcą głosowania telewidzów? – Tak/Nie
 • Czy Polska zakwalifikuje się do finału Eurowizji?
  Czy Polska zakwalifikuje się do finału? – Tak/Nie

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE I POLITYKA

Kolejną, chyba najbardziej emocjonującą kategorią jest POLITYKA.  Jak wiadomo, w Polsce każdy zna się na zdrowiu, piłce nożnej  i na polityce. Nowy bukmacher postanowił dać upust naszej wiedzy i od teraz możemy udowodnić swoje przewidywania w polityce nie tylko przy okazji spotkań rodzinnych. Wśród politycznych zakładów znajdziemy takie oto wydarzenia:

Przedterminowe wybory w Hiszpanii

Która partia zdobędzie najwięcej mandatów w przedterminowych wyborach parlamentarnych 2019 – w Hiszpanii

La liga, słońce, oliwki, piękne plaże, wspaniałe zabytki – to pierwsze skojarzenia dotyczące Hiszpanii. Na pierwszy rzut oka wymarzone miejsce do życia, szczególnie dla kibiców. Hiszpanie maja jednak swoje ogromne problemy. 28 kwietnia odbędą się przedterminowe wybory. W sondażach prowadzą socjaliści, ale szansę na utworzeniu rządu ma centroprawicowa koalicja Partii Ludowej, Ciudadanos i Vox. Może się więc okazać, że po niedzielnych wyborach sytuacja polityczna nie ulegnie znaczącej zmianie.

 • Wybory do PE – mandaty
  Liczba mandatów zdobytych w wyborach do Europarlamentu 2019 r. przez komitet wyborczy – Prawo i Sprawiedliwość
 • Yes, we can
  Czy Donald Trump zrezygnuje z prezydentury podczas 1. kadencji?
 • Brytyjska telenowela z brexitem w tle
  Czy do końca 2019 r. odbędzie się kolejne referendum dotyczące członkostwa Wielkiej Brytanii w UE? – Tak/Nie
 • Franek skuteczny także w polityce?
  Która z wymienionych osób zdobędzie więcej głosów w wyborach do Europarlamentu 2019 r.? – Okręg nr 3 Podlaskie i Warmińsko Mazurskie
 • Kto lepszy w wyborach do PE 2019?
  Który komitet wyborczy zdobędzie więcej głosów podczas wyborów do Europarlamentu 2019 r.? – Prawo i Sprawiedliwość/Koalicja Europejska

SHOW-BIZNES W BUKMACHERCE

Szołbiznes to pojęcie tak szerokie, że w tej kategorii znajdziemy zakłady nie tylko na wydarzenia filmowe, jak na przykład o serial Gra o Tron, czy pytanie o występ Barracka Obamy w Batmanie ale i o przewidywania na temat życia celebrytów (rozwód Beckhamów znad Wisły):

Czy Agnieszka Radwańska otrzyma Honorowe Obywatelstwo Krakowa do końca 2019 roku?

W ostatnich dniach doszła do nas wiadomość, że Radwańska nie ma co liczyć na honorowe obywatelstwo w Krakowie. Krakowski ratusz tłumaczy swoją decyzję tym, że nadanie jej tego tytułu byłoby kontrowersyjne. Czym “Isia” zawiniła? Ano tym, że jej ojciec ma radykalnie prawicowe poglądy, a ona sama uczestniczyła w “marszu smoleńskim”, który odbył się 9 lat temu…Ta decyzja odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach, które w większości zgodnie uznały ją za skandaliczną. Czy zatem możemy się spodziewać zmiany zdania władz Krakowa?

 • Majdan i Rozenek para idealna?
  Czy Małgorzata Rozenek-Majdan lub Radosław Majdan złoży pozew rozwodowy do końca 2019 roku?
 • Czy Jon Snow zginie w 8. sezonie serialu “Gra o tron”?
  Czy Aegon Targaryen zginie w finałowym sezonie?
 • Kto będzie następnym Bondem po Danielu Craigu? – zwycięzca

Tom Hiddleston, Cillian Murphy, Richard Madden a może James Norton wystapi w roli Agenta Jej Królewskiej Mości 007?

EKONOMIA I KURSY BUKMACHERSKIE

Coś dla bardziej wymagających klientów bukmacherki, czyli nauka społeczna analizująca oraz opisująca produkcję, dystrybucję oraz konsumpcję dóbr i usług – w skrócie EKONOMIA. W tej kategori znajdziemy takie oferty jak:

 • Czy WIG20 wróci do poziomu z początku kwietnia?
  Czy notowanie WIG20 przekroczy 2400 do 11.05.2019 (wg kursów NBP do dnia 10.05.2019, 12:00)
 • Euro ostatnio w górę. Czy ten trend się utrzyma?
  Euro już od dawna stabilnie. Na początku miesiąca kurs EUR/PLN wynosił 4,30, a obecnie niewiele niżej – 4,29. My lubimy żyłkę hazardu, dlatego proponujemy Wam zakład, w którym możecie określić, czy w najbliższym czasie Euro będzie w stanie przebić 4,32
 • Frank szwajcarski – dalsze spadki czy wzrost?

Frank szwajcarski w odwrocie. Jeszcze na początku tego miesiąca średni kurs tej waluty względem złotówki wynosił niemal 3,85, a obecnie – po fali gwałtownych spadków – już tylko 3,74. Czy wierzycie, że frankowi uda się odbić w ciągu najbliższych kilkunastu dni?

WOKÓŁ SPORTU – BUKMACHERZY

Zakłady związane z okołosportowymi wydarzeniami, to kolejna ciekawa kategoria w zakładach bukmacherskich BetFan. Znajdziemy w nich pytania o kolejne bramki Lewego, spadek jednego z najbardziej utytuowanych klubów piłkarskich czy ofertę na przyszłoroczne, futbolowe Mistrzostwa Europy:

 • Ponad 200 goli Lewego w Bundeslidze
  Ile bramek w Bundeslidze strzeli R. Lewandowski dla Bayernu Monachium w sezonie 2018/2019?
 • W drodze na EURO 2020
  Eliminacja Euro 2020 – Ile punktów zdobędzie Polska w grupie G?
 • Druga liga przed decydującą fazą. Ciasno na górze

Widzew, Elana Torun a może Radomiak?

JAKA POGODA WEDŁUG BUKMACHERA

Kolejna deszczowa Majówka? Dzień GRILLA z przymrozkami? Grudniowe święta znów bez śniegu…a może upalne lato na Bałtykiem? Na te i podobne pytania możecie odpowiedzieć w zakłądce Rozrywka > POGODA

 • Czy warto wziąć urlop już w czerwcu?
  Jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w czerwcu 2019 roku w Warszawie? – poniżej/powyżej Już niedługo majówka, a więc początek okresu urlopowego. W miesiące wakacyjne wszelkie miejsca nad wodą są już pełne wczasowiczów, więc dla osób ceniących sobie spokój, nie jest to idealny czas na wakacje. Ale w takim razie kiedy jechać na upragniony odpoczynek? Może warto postawić na czerwiec, ale jest jedno pytanie – czy temperatura dopisze?
 • Hu hu ha, nasza zima zła
  Czy 24 grudnia 2019 roku odnotowana temperatura w Warszawie wyniesie 0°C lub mniej?
 • W którym mieście będzie więcej dni z opadem?
  W którym mieście w czerwcu 2019 roku będzie więcej dni z opadem?
 • Ciepło, cieplej, LIPIEC! A może jednak SIERPIEŃ!?
  W którym miesiącu (w Polsce) uśredniona temperatura dobowa będzie wyższa (z uwzględnieniem handicapu)?
 • Jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w czerwcu 2019 roku we Wrocławiu, Rzeszowie i innych miastach? – poniżej/powyżej

KTO TWORZY BETFAN

Pewnie większość osób zastanawia się, kto odpowiada za bukmachera BetFan : nowy polski kapitał, czy znana pod inną nazwą europejska firma bukmacherska ? Niedawno usłyszeć można było o tym, że za niedługo na polskim rynku pojawi się Betclic, niemniej jednak tak naprawdę nowym bukmacherem stał się BetFan.

Kto jest odpowiedzialny za BetFan ? : 

 • Piotr Sienkiewicz – Prezes zarządu,
 • Jarosław Chałas, Mikołaj Chałas, Renata Chałas – Rada nadzorcza,
 • Newbet Sp.z.o.o. – wspólnik.

Prezes zarządu BetFan to z pewnością specjalista od rynku hazardowego. Bowiem najpierw pracował dla bardzo znanej firmy Sportinbet (najpierw był to marketing, później afiliacja), natomiast później był odpowiedzialny za marketing interaktywny w firmie Totolotek. Następnie pracował dla firmy ForBet, w której również zajmował się marketingiem, ale przy tym także promocjami i obsługą klienta. Dlatego można być spokojnym o to, że za tworzenie BetFan nie zabiera się absolutnie żaden amator.

JAK ZACZĄĆ GRAĆ W BETFAN?

Let’s get ready to rumble…
Graczu, nie wiesz jak zacząć? – spokojnie, rozluźnij się, usiądź wygodnie – zaopiekujemy się Tobą i sprawnie przeprowadzimy przez wszystkie etapy – od OTWARCIA DARMOWEGO KONTA, do pierwszego kuponu. O wygraną będziesz musiał zadbać już sam!

Gdyby jednak nasza instrukcja wymagała uzupełnienia, mamy niezwykle wykwalifikowany zespół, który rozwieje twoje nawet najmniejsze wątpliwości – skorzystaj z BOGa (Biuro Obsługi Gracza).

😉

1. OTWÓRZ DARMOWE KONTO
Graczu, czy siedzisz wygodnie, tak jak sugerowaliśmy powyżej? No to super! Zerknij teraz na prawy górny róg twojej przeglądarki internetowej (bez znaczenia, jakiej używasz), znajdziesz tam DUŻY, ŻÓŁTY przycisk „OTWÓRZ KONTO” – musieliśmy skrócić nazwę, ale jak wszyscy wiemy… długość nie ma znaczenia! KONTO jest i zawsze będzie darmowe!  Nie chcemy, żebyś był zaskoczony, więc informujemy – formularz rejestracyjny jest dwukrokowy – światowe trendy, te sprawy – wszystko, żebyś otrzymał produkt najwyższej jakości!

E-MAIL – ostatnią czynnością, którą musisz wykonać, by wejść do naszego świata jest aktywacja konta poprzez kliknięcie w link, który wysłaliśmy na twoją pocztę!

2. NIE GRASZ, NIE WYGRASZ – by grać trzeba wpłacić kasę…
UFF pierwszy etap mamy już za sobą, teraz będzie już z górki – o czym świadczy poniższy, ZDECYDOWANIE krótszy opis…

Logujesz się na swoje konto, ponownie wybierasz DUŻY, ŻÓŁTY przycisk, tym razem z napisem WPŁAĆ (znajdziesz go tuż pod swoim nazwiskiem na twoim koncie) i bezpiecznie, przez uznane i sprawdzone systemy płatności możesz doładować konto dowolną kwotą – sky is the limit!

3. GOTOWY, więc do ZAKŁADU MARSZ!
GRATULACJE – dotarłeś do ostatniego etapu krótkiego kursu “jak zostać GRACZEM”. Mamy nadzieje, że nasz podpowiedzi okazały się skuteczne, jesteś zalogowany i zobaczyłeś już na własne oczy piękne strony z naszą ofertą – SPORT, LIVE, ESPORT, ROZRYWKA (jesteśmy dumni z wyglądu każdej kategorii – więc bez hejtu!)

Na koniec, punkt po punkcie wyjaśniamy, jak się z nami założyć:

1. DO WYBORU, DO KOLORU
Zakłady przedmeczowe, zakłady live, zakłady esportowe, a może rozrywka? To TY decydujesz co chcesz zagrać! My tylko Ci to ułatwiamy, ponieważ zaprojektowaliśmy stronę tak, abyś jak najszybciej odnalazł pożądany zakład. A dla niecierpliwych przygotowaliśmy wyszukiwarkę, dzięki której BŁYSKAWICZNIE odnajdziesz to, co chcesz!

2. DODAWAJ, USUWAJ, KOMBINUJ!
Odnalazłeś już swój zakład? ŚWIETNIE! Dodaj go do kuponu! To PROSTE, tak jak wszystko w BETFAN. Wystarczy, że klikniesz na kurs i… już! Twój zakład znalazł się na kuponie. Grasz singla? Nie ma problemu. Wolisz więcej zdarzeń na kuponie? Po prostu dodaj kolejne tak samo szybko jak poprzednie. Rozmyśliłeś się? Nie ma problemu, po prostu usuń zdarzenie! A może zakład systemowy? W każdej chwili możesz zmienić decyzję i zagrać dokładnie tak, JAK CHCESZ.

3. 3, 2, 1… START!
To już ostatni krok. ZDECYDUJ za ile chcesz zagrać, a nasz system sam obliczy ile możesz wygrać! Chcesz WIĘCEJ? Nie ma problemu, wygodnie zwiększ stawkę i… kliknij ZAGRAJ. Pasy zapięte? To świetnie! Bo właśnie wkroczyłeś w świat niekończących się sportowych EMOCJI!

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Wszystko o BetFan

Jest to dość młoda spółka, ponieważ została zarejestrowana w kwietniu 2018 roku. Szybko spełniła wszystkie wymagania formalne i otrzymała zgodę Ministra Finansów do prowadzenia zakładów bukmacherskich już w październiku 2018 roku. Warto zaznaczyć, że zgoda ta pozwala na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych, a także w internecie, więc osoby, które preferują zakłady w punkcie będą zadowolone. Warto zaznaczyć, że właścicielem firmy jest nie kto inny jak Piotr Sienkiewicz, który wcześniej współpracował z takimi firmami jak ForBet, a także ToTolotek, więc na pewno jego wiedza w tym sektorze jest dość obszerna. Nie ma wątpliwości, że wykorzysta on zdobytą wiedzą do jak najszybszego rozwoju swojej firmy. Jeśli chodzi o czynniki, którymi firma powinna walczyć na rynku to będą to:

– atrakcyjne kursy, które przyciągną graczy,

– promocje i bonusy dla nowych, a także stałych graczy,

– wprowadzenie nowych dyscyplin sportowych do oferty,

– nowe ciekawe zdarzenia.

Wejście na rynek w 2019 roku i tak szybkie zdobycie wszystkich pozwoleń też nie jest przypadkowe, ponieważ w tym roku będzie bardzo dużo sportowych wydarzeń, które na pewno pozytywnie wpłyną na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce.

Kod promocyjny dla nowych graczy

Rynek zakładów zaczyna być coraz bardziej nasycony. Z tego powodu nowi gracze muszą zaproponować coś ekstra dla klientów. Standardowa zagrywka, która jest powtarzana przez każdą firmę to przede wszystkim pomnożenie pierwszego depozytu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu ludzie są chętni wpłacić większe sumy pieniędzy. Jeśli już są one na koncie to bardzo rzadko kto je wypłaca z niego, a większość gra do końca i liczy, że pomnoży swój dobytek. Jest to na pewno jedna z promocji od BetFan, która ruszy zaraz po oficjalnym otwarciu strony. Jednak pomnożenie depozytu może nie wystarczyć i wszystko wskazuje na to, że nowy bukmacher będzie musiał również zaoferować coś więcej. Patrząc na konkurencje, a także na to co się sprawdza można wywnioskować, że będzie zaoferowana pierwsza gra bez ryzyka lub bonus powitalny. Zagranie za te pieniądze nie będzie wiązało się z żadnym ryzykiem i jest to dobra metoda żeby zachęcić klientów do rejestracji.

1. Pierwsza gra bez ryzyka

Jest to zachęta do założenia nowego konta na stronie. Dzięki temu można zobaczyć jak wygląda cały panel dla klienta, a także jakie dyscypliny są oferowane. Bukmacherzy bardzo często różnią się pomiędzy ofertami w danej dziedzinie. Jeden oferuje koszykówkę z ligi chińskiej, gdzie można wybrać tylko kto wygra mecz, a inny dodatkowo jeszcze handicap. Gra bez ryzyka pozwoli na zapoznanie się z całą ofertą nowego bukmachera i na pozostanie tam na dłużej.

2. Liczne bonusy dla grających

Nowy bukmacher jakim jest BetFan zapowiada, że będzie również wprowadzał bonusy na dane wydarzenie. Rok 2019 jest obfity w wydarzenia sportowe, więc klienci mogą liczyć na liczne dodatkowe pieniądze na swoim koncie. Jest to zabieg, który stosowany jest przez bardzo wiele firm na rynku.

BetFan nową konkurencją

Aktualnie zezwolenia ministra finansów posiadają takie firmy jak:

 • Totolotek
 • Fortuna
 • LV Bet
 • Milenium
 • eToto
 • forBET
 • STS
 • SuperBet
 • TOTALbet
 • PZBuk
 • Betclic
 • BetFan
 • Ewinner
 • Typiko
 • Traf ZW
 • Polski Bukmacher

BetFan będzie miał liczną konkurencje, jednak wchodząc na rynek musi się liczyć z ostrą grą.

To co musi zostać zaoferowane dla klienta

1. Szeroka oferta wydarzeń przedmeczowych

Większość osób obstawia piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę. W tych dziedzinach każdy bukmacher musi mieć bardzo szeroką ofertę, ponieważ to ona zachęca do obstawienia. Można wymyślić swoje ciekawe zdarzenia, które mogą podejść licznemu gronu odbiorców. Poza takimi popularnymi sportami, bukmacher musi również postawić na pływanie, F1, rugby, futbol amerykański, ponieważ coraz więcej osób zaczyna interesować się właśnie tymi dziedzinami i to one mogą mieć kluczową rolę w zdobywaniu nowych graczy.

2. Obstawianie na żywo

Staje się to również bardzo popularne, ponieważ ludzie obierają różne techniki. Niektórzy sprawdzają faworyta przed meczem i gdy tylko on traci bramkę to obstawiają go po znacznie wyższym kursie. Inni obstawiają takie meczy żeby dodać sobie dodatkowe smaczku do spotkaniu, a jeszcze inni chcą po prostu  szybko wypłacić swoje pieniądze. Jeśli ktoś ogląda spotkanie na żywo i widzi, że dana drużyna przeważa to obstawiając jest bardziej pewny wygranej, niż przegranej.

3. Sporty wirtualne

Jest to dość popularna dziedzina wśród osób, które często obstawiają. Wyniki są sterowane przez komputer i są one całkowicie losowe. Mecz w takim wypadku trwa 1 minutę, więc wynik pojawi się bardzo szybko. Bardzo często szczególnie w punktach stacjonarnych obstawia się tylko te sporty. Jednak BetFan prawdopodobnie będzie działał na początku tylko w internecie, więc oferta na sporty wirtualne powinna pojawić się nieco później.

4. Pomysły i dodatkowe funkcje

Wchodząc na rynek nie warto robić dokładnie to samo co inni. Trzeba mieć swoje pomysły i z nich korzystać. Na rynku od niedawna pojawiła się nowa opcja jaką jest CashOut, która to pozwala na wypłacenie wcześniej kuponu. Jeśli ktoś zagrał 5 spotkań na jednym kuponie i pierwsze 3 są już wygrane to może pokusić się o wypłacenie pieniędzy. Oczywiście wygrana za taki kupon jest mniejsza, jednak obniża się również ryzyko poniesienia porażki. Bardzo dobrze przyjęło się to przez polski rynek i wiele osób korzysta z tej opcji. Jest to podejście bardzo innowacyjne i na tego typu rzeczy powinien stawiać nowych bukmacher jakim jest BetFan.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest na pewno wprowadzenie aplikacji mobilnej, dzięki czemu klienci nie będą musieli wchodzić w internet w swoim telefonie i męczyć się z obstawieniem spotkania. Aplikacje są wprowadzone na rynek głównie przez większe firmy i robi się to zazwyczaj po ustabilizowaniu pozycji. Dlatego bardzo prawdopodobne, że BetFan nie od początku będzie miał w swojej ofercie aplikacje mobilną.

Nastawienie klientów do nowego bukmachera

Zazwyczaj ludzie bardzo dobrze przyjmują informacje o wejściu na rynek nowej firmy. Jest to związane oczywiście z tym, że będą zaproponowane fajne bonusy. Nowy klient, który widzi okazję zagrania darmowego zakładu założy konto na portalu i zobaczy co ciekawego zaoferował nowy bukmacher. Jeśli oferta będzie atrakcyjna, a strona przejrzysta to bardzo prawdopodobne, że zostanie tam na dłużej. Osoby obstawiające bardzo często mają duży dystans do zakładów bukmacherskich i rzadko są przywiązani tylko do jednej firmy, dlatego warto o nich walczyć.

Podsumowując, nowa firma BetFan, która jest założona przez Piotra Sienkiewicza, który pracował poprzednio w Forbecie i ToTolotku, ma wejść na rynek w maju 2019 roku. Żeby zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty będą oni musieli zaoferować dobre bonusy na start. To co jest stosowane przez inne firmy i na pewno nie będzie pominięte przez BetFan to pomnożenie pierwszego depozytu, a także pierwszy zakład darmowy, z którego będzie mogła skorzystać każda osoba. Takie bonusy pomogą w rejestracji nowych osób, które zapoznają się z ofertą firmy i być może pozostaną tam na dłużej. Coraz więcej firm posiada zezwolenia Ministra Finansów do sprzedaży zakładów bukmacherskich i jeśli BetFan chce namieszać na rynku to musi postawić na szeroką ofertę, która zachęci do pozostania na stronie. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja CashOut, która jest dość nowa i pozwala zakończyć kupon, zanim wszystkie spotkania się zakończą.